Хвороби серця описують низку станів, які впливають на ваше серце. Високий рівень холестерину може збільшити ризик серцевих захворювань, але є деякі дієти, щоб знизити його рівень та знизити ризик.

Це включає здорове харчування для серця. Британський кардіологічний фонд (BHF) повідомляє, що ішемічна хвороба серця (ІХС) є найпоширенішим типом серцево-судинних захворювань. Це відбувається, коли коронарні артерії звужуються через накопичення атероми, жирового матеріалу у їхніх стінках.

“Дослідження показують, що дієта, корисна для серця, може забезпечувати до 35 відсотків калорій з жирів, якщо жири в основному моно-і поліненасичені”.

У ньому йдеться, що для дієти в 2000 калорій це максимум 78 г жиру.

Читайте також:  Дієтолог перерахував напої, які допомагають досягти плоского живота

У ньому наголошується, що ненасичені жири здебільшого надходять із рослинних джерел, хоча «одним винятком є ​​все більш відомий жир омега-3», який міститься у найвищих концентраціях у жирній рибі, такій як лосось. Жирна риба є добрим джерелом здорових ненасичених жирів, зокрема, так званих омега-3 жирів.

Деякі продукти містять холестерин, але що дивно, вони не сильно впливають на рівень холестерину в крові. Більшість з нас з’їдає менше 300 мг холестерину на день – невелика кількість у порівнянні з кількістю насичених жирів, які ми їмо.

«Набагато важливіше скоротити споживання продуктів, які містять насичені жири. Вживання насичених жирів може підвищити рівень холестерину у крові. Спробуйте замінити насичені жири ненасиченими жирами, які найкращі для вашого серця».

Читайте також:  Дієтолог перерахувала головні звички струнких людей, які допоможуть зберегти фігуру

Замість того, щоб дотримуватися дієти з низьким вмістом жирів, важливіше зосередитись на вживанні корисних «хороших» жирів та уникати шкідливих «поганих» жирів.