Часом думки про солодке підказують, що організму чогось не вистачає: вітамінів або мікроелементів. Іноді бажанням з’їсти щось солодке потрібно поступатися і купувати торт, тістечко або якесь смачне, але не дуже корисна страва.

“Людина повинна себе балувати і не відчувати себе суперменом, потрібно балансувати. Іноді зриви бувають корисніше, ніж жорсткі обмеження”, – завила радіо Sputnik лікар-дієтолог Олена Соломатіна.

При цьому вона зазначила, що постійне бажання солодкого часто говорить про проблеми зі здоров’ям.

На думку експерта, це може бути пов’язано з нестачею хрому, магнію і вітамінів групи, який можна компенсувати спеціальними добавками або відповідними продуктами. Наприклад, магній міститься в гречці і зелених овочах, а хром – в м’ясі і морепродуктах.

Читайте також:  Якщо є 3 ознаки, вам слід негайно обстежити простату

Також людина хоче солодкого, коли не може впоратися з психологічною проблемою і відчуває стрес. Крім того, на це впливають недосип і навіть холодна осінь – організму не вистачає енергії і він намагається її заповнити такою «шкідливою» їжею.

“Це може бути розлучення, хвороба близьких, або людина не може отримати гормони задоволення, які отримував від чогось: не може займатися хобі, перестав займатися спортом, пішов на пенсію”, – додала лікарка.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News