Мигдаль не тільки смачний, але і дуже корисний. Цей горіх вважається відмінним джерелом вітамінів, особливо групи B; в ньому є кальцій, залізо, магній, фосфор, калій.

За словами медиків, особливо корисний мигдаль для серцево-судинної системи, так як містить безліч ненасичених жирів, амінокислот і мінералів. У ньому багато рослинних флавоноїдів, які важливі як антиоксиданти або регулятори ферментів.

Лікарі рекомендують їсти 20-25 горішків в день. Потрібно обов’язково враховувати їх калорійність, особливо тим, хто стежить за вагою. Всі горіхи дуже калорійні і поживні, захоплюватися ними не варто.

Мигдаль корисний і тим, хто страждає на цукровий діабет, оскільки жирні кислоти виступають в ролі захисників від стрибків цукру. Мононенасичені жири, що містяться в горіхах, знижують рівень “поганого” холестерину. Це захищає нас від атеросклерозу. Відомо, що підвищений рівень холестерину збільшує ризик серцево-судинних патологій.

Мигдаль можна не тільки їсти як перекус, але і додавати його в салати і смузі, а також робити з нього пасту.

За словами медиків, багаті жирами продукти обов’язково слід включати в свій раціон – в тому числі, тим, хто намагається скинути зайву вагу. Наприклад, жирну рибу, молочні продукти, ікру, авокадо, горіхи, олії.