Є солодощі, які не тільки порадують вас своїм смаком, але і принесуть користь організму. І мова піде не про фрукти.

Серцево-судинні захворювання досі залишаються основною причиною передчасної смерті. Щорічно від них помирають близько 17 мільйонів чоловік. Безліч досліджень дозволяють стверджувати, що закупорка судин пов’язана з неправильним харчуванням, стресом і спосіб життя в цілому.

Однак всупереч поширеній думці, щоб уникнути ризику серцево-судинних захворювань зовсім не варто повністю відмовлятися від солодкого. Навпаки, є солодощі, які фахівці рекомендують вживати з метою профілактики такого роду захворювань.

Наприклад, мармелад. Він дуже ефективно очищає судини від “поганого холестерину”. Крім цього він виводить з організму частки важких металів і продукти розпаду, сприятливо впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Справа в тому, що для його виробництва використовуються пектин і желатин. Однак і тут потрібно знати міру-пам’ятайте, надлишок солодкого шкідливий в будь-якому випадку. А найкраще вибрати мармелад без додавання цукру.

Читайте також:  Запалення кишечника: названі головні ознаки стану

До речі, подібними властивостями володіють також конфітюр і джем. А що стосується самого мармеладу, то багато фахівців вважають, що він цілком може конкурувати з гірким шоколадом, який по праву вважається одним з найбільш корисних десертів. Натуральний шоколад багатий фосфором, цинком, селеном, амінокислотами. У день рекомендується їсти 20-30 грамів гіркого шоколаду. При цьому по калорійності мармелад значно нижче, що робить його привабливим для людей, що стежать за своєю фігурою.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News