Проведене недавно дослідження показало, що кількість смертельних випадків, викликаних глобальним потеплінням, перевищить число смертей від переохолодження і причина тому різка зміна клімату на нашій планеті.

Наприклад, минулого року Агентство з охорони здоров’я представило громадськості доповідь, який прогнозує зростання смертей від спеки на 10 000 випадків на рік в одній тільки Великобританії, а це в 5 разів більше, ніж на поточний момент часу.

У рамках дослідження була створена модель, що використовує проекції 16 глобальних кліматичних моделей, пов’язаних в основному із збільшенням парникового ефекту. Так, до 2080-му року число смертей від спеки зросте на 50% від загальної смертності, а кількість смертей від переохолодження, навпаки, знизиться на 34,1%. Найбільше зростання смертей від спеки очікується в міських районах, тому що, як відомо, температура в містах часто буває вище, ніж у сільській місцевості.

Читайте також:  Вилікувати алкоголізм народними методами не вдасться

Більше того 2080-му році температура у всіх районах земної кулі може зрости на 10 ° C, що спричинить за собою не тільки збільшення смертності від перегріву, а й поширення деяких екзотичних хвороб на кшталт лихоманки денге.