ГоловнаНовини Здоров'я5 важливих продуктів для офісного працівника

5 важливих продуктів для офісного працівника

Сидяча робота, малорухливий спосіб життя, розумова праця — дані фактори неминуче позначаються на стані здоров’я офісного співробітника. Відсутність руху сильно впливає на імунітет, а неправильне харчування позначається на багатьох областях життя. Офісний працівник повинен стежити за раціоном і включити в меню продукти, про які піде мова в даній статті.

Яйця

Продукт 1: яйця

У продукті міститься велика кількість вітамінів А, Е, а також лютеїн. Подібні компоненти дозволяють зберегти зір, прискорити обмін речовин. Важливо для офісного працівника – зберегти фігуру. Яйця бажано вживати в якості перекусу замість чіпсів і шоколадок.

Продукт 2: зелень

Користь зелені практично не помітна. Але на ділі їжа надає благотворний ефект на багато систем в організмі людини. Зелень багата на вітаміни Е, С, а, в, D, незамінним хлорофілом, що сприяє імунітету. Продукт прискорює обмін речовин, що цінно для офісного співробітника. Кріп, петрушка, кінза, розмарин — список рослин, які можна вживати, практично безмежний.

Читайте також:  Головний винуватець запалення в кишечнику, яке провокує рак

Продукт 3: імбир

Імбир вважається одним з кращих продуктів для прискорення метаболізму, спалювання жирів. До того ж він на ура справляється з підвищенням імунітету. Особливо важливий імбир в зимовий період, коли у людини помітно знижуються захисні функції організму. В офісному раціоні імбир відмінно підійде як добавка в чай.

Продукт 4: шоколад

Не треба скептично ставиться до нашої поради. І не треба надмірно радіти! Адже користь приносить тільки якісний шоколад в невеликих кількостях. Популярні дешеві марки не з числа тих солодощів, які варто купувати не те що офісному працівнику, а взагалі. Смакота допомагає стимуляції мозкової діяльності, уповільнює процеси старіння. Бажано споживати шоколад в першій половині дня як перекус.

Читайте також:  Чоловікам продовжити життя допоможуть певні продукти

Продукт 5: ягоди

Поліпшення стану шкіри, відмінне джерело вітаміну С і клітковини — далеко не повний список важливих якостей ягід. Вони також можуть стати профілактикою онкологічних захворювань. Вибирати можна будь-які: смородину, журавлину, брусницю, малину, полуницю… додавати в чай або їсти просто так — вибирати вам.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News