Догляд за нашими зубами дуже важливий. Найкращий спосіб уникнути карієсу – зберегти зуби і ясна якомога здоровішими, і іноді цього можна досягти за допомогою змін у харчуванні.

«Ведіть здоровий спосіб життя, у тому числі добре харчуйтеся, не куріть та обмежуйте споживання алкоголю та цукру. Це добре для всього тіла, включаючи зуби, ясна та порожнину рота».

Доктор Халед Касем, головний ортодонт Impress, сказав, що деякі продукти необхідні для підтримання гарного здоров’я ротової порожнини.
«Постійний фаворит серед перекушування, шоколад насправді допомагає боротися з карієсом, тому що його зерна містять сильні антибактеріальні речовини. Це не означає, що ви повинні їсти шоколад у надлишку, але невеликої кількості достатньо, щоб запобігти розкладу».

Читайте також:  Що зробить з вашим здоров'ям келих білого вина щовечора

Молочні продукти є багатим джерелом кальцію та вітаміну D, які не тільки зміцнюють зуби, а й відбілюють їхню емаль.

Є також деякі ягоди та фрукти, які добре відомі своїми корисними для здоров’я властивостями, наприклад, полуниця, яблука та чорниця. Це також може бути гарною закускою для ваших зубів.

Доктор Халед сказав:
“Найсолодший фрукт з усіх, полуниця містить велику кількість ксиліту, який відповідає за атаку бактерій, що викликають зубний наліт”.

Яблуко на день позбавляє стоматолога. Оскільки воно тверде і хрумке, вживання яблука — один із найкращих фруктів для ваших зубів.
«Чим більше ви жуєте, тим більше виробляється слини, яка захищає зуби, а також видаляє зубний наліт».

Читайте також:  Медик пояснив негативну дію алкоголю на фігуру