Якщо ви зіткнулися з проблемою сильного випадання волосся, зверніть увагу, скільки простих вуглеводів з’їдаєте за день.

Випадання волосся є цілком нормальним для здорового організму процесом – але лише за умови, що за день випадає від 50 до 100 волосків. Втрата волосся стає проблемою, коли їхня маса, що облітає з голови, явно збільшується – волосся залишається не тільки на гребінці, але на одязі, на постільній білизні, в руках. Причини подібної втрати волосся бувають різні, у тому числі вчені відзначають, що стан шевелюри можуть впливати харчові звички.

Згідно з дослідженням, опублікованим Національною медичною бібліотекою, на густоту і силу волосся можуть впливати вуглеводи, що вживаються людиною.

«Було показано, що споживання продуктів з високим ступенем переробки, багатих на прості цукри, є одним із непрямих факторів, що викликають надмірне випадання волосся», – йдеться у звіті фахівців.

Говорячи про те, що причиною сильного випадання волосся може бути цукор, що їсть, дослідники пояснюють: раціон, насичений простими цукрами, стимулює секрецію шкірного сала сальними залозами. В результаті погіршується кровообіг шкіри голови – крові стає важче досягати волосяних фолікулів, які перестають отримувати досить поживні речовини.

У свою чергу, деякі люди через надмірне споживання цукру відчувають запалення шкіри голови, яке також погіршує стан і функціонування волосяних фолікулів. Як наслідок, ріст волосся сповільнюється, воно стає менш щільним і еластичним, більш ламким, не життєстійким.