Лікарі часто нагадують про те, як важливо надовго зберегти здоров’я зубів. Для цього варто не забувати про їх правильному чищенні. Стоматолог Маркус Фелбер назвав найпоширеніші помилки в цій процедурі.

Він зазначив, що не потрібно чистити зуби відразу після їжі, так як для утворення захисної оболонки емалі потрібно деякий час, а без неї зуби можна пошкодити. Про це він розповів журналу Focus.

Також він закликав не використовувати «народні засоби» на зразок соди та інших відбілюючих засобів для зубів. Інакше абразивні речовини здатні нашкодити їм.

Деякі вважають, що зуби можна “почистити”, з’ївши яблуко. Стоматолог пояснив, чому це не допомагає в даній ситуації. “Через відсутність кислотної мантії у зуба після їжі яблуко швидше пошкоджує емаль, ніж приносить їй користь”, – заявив він.

Лікар порадив не чистити зуби від ясен до зубів, так як цим можна пошкодити слизову. Замість цього слід як би “струшувати” нею наліт, рухаючи вправо-вліво. Крім того, Фелбер закликав не забувати про використання зубної нитки.