Стоматологи дали рекомендації щодо усунення кровоточивості ясен без застосування ліків. При такій проблемі допоможе регулярне правильне виконання гігієнічних процедур.

Стоматологи радять чистити зуби два рази на день. Вранці ця процедура необхідна для освіження дихання, а ввечері – для позбавлення від залишків їжі і хвороботворних мікроорганізмів. Чищення зубів запобігає роз’їдання емалі кислотою, яка виділяється після вживання їжі, прибирає наліт і є профілактикою пародонтиту – інфекційного ураження м’яких і кісткових тканин. Ця хвороба призводить до розширення кишень ясен і сприяє руйнівним процесам.

Для ретельного догляду за ротовою порожниною рекомендується очищати важкодоступні місця зубною ниткою. Не менш ефективним засобом вважається спеціальний йоржик. Він позбавляє від зубного нальоту, не пошкоджуючи емаль. Зубний йоржик покращує кровопостачання ясен за рахунок масажу.

Серед засобів для позбавлення від кровоточивості стоматологи виділяють іригатори. Йдеться про прилади, які очищають порожнину рота за допомогою водяного струменя, що випускається під тиском. Іригатори ефективні, але їх недоліком називають високу вартість. Таким чином, зараз можна усунути кровоточивість ясен без використання ліків.