Останнім часом чимало людей в страху перед високим холестерином починають відмовлятися мало не від усіх видів м’яса. Насправді ж таке приносить організму більше шкоди, ніж користі. Бо якісне свіже м’ясо – джерело багатьох мінералів, вітамінів, амінокислот, які відіграють життєво важливі функції. Тим паче, що деякі корисні речовини в достатній кількості містяться тільки у м’ясній продукції.

ТОП 5 найкорисніших видів м’яса

В наш час у продажі можна знайти практично будь-який вид м’яса. Скажімо, в популярному онлайн-супермаркеті Novus є кілька десятків найменувань такого товару – різних видів, за різними цінами. Тож навіть ті, що дотримуються особливої дієти, з-поміж такого розмаїття відшукають продукт з потрібним складом. Адже саме склад м’яса визначає його корисні властивості.

Важко однозначно сказати, м’ясо якої тварини чи птиці є найбільш корисним. Проте деякі різновиди, на думку дієтологів та лікарів, вартують того, аби з’являтися в меню дітей і дорослих частіше.

М'ясо

5 найбільш корисних різновидів м’яса:

  • кролятина – легко засвоюється організмом, не підвищує холестерин та цукор у крові, містить речовини, які зміцнюють імунітет та покращують метаболізм, гіпоалергенна;
  • індичка – не викликає алергію, сприяє виведенню «поганого» холестерину, зміцнює кісткову і хрящову тканини, знижує ризик розвитку остеопорозу, уповільнює процеси старіння;
  • качатина – містить жирні кислоти Омега-3, які вкрай потрібні для правильної роботи серцево-судинної системи та головного мозку, а також вітаміни D, Е і групи B;
  • курятина – бездоганне джерело білка та фосфору (більше цього мінералу мають лише морепродукти), містить майже весь комплекс амінокислот, необхідних для людини, легко засвоюється, не викликає алергію;
  • баранина – з-поміж усіх різновидів м’яса є лідером за вмістом вітаміну Е, який необхідний для кровоносної системи, здоров’я шкіри, а також для профілактики тромбозу.

До речі, популярні яловичина, телятина і навіть свинина також є корисними продуктами. До прикладу, філе ВРХ – джерело цінного для дітей і дорослих селену, магнію, цинку, заліза, деяких вітамінів. А свинина – лідер за показниками вмісту вітамінів групи B і селену, який вважається головним вітаміном проти раку.

Як правильно вибрати якісне м’ясо?

Основне правило вибору м’яса – купувати свіжий та якісний продукт. Однак якщо зіпсуту м’ясну продукцію розпізнати доволі легко, то щодо її відповідності санітарним нормам за хімічним складом доводиться на слово вірити продавцеві. Саме тому, аби мати впевненість, що споживаєте натуральне м’ясо, в якому немає антибіотиків, гормонів чи інших небезпечних речовин, купувати харчі слід в магазинах з хорошою репутацією, як-от Novus.

*На правах реклами