Стоматологи назвали недостатньою чистку зубів раз на день. Дантисти пояснили, чому потрібно робити це двічі на добу – вранці та ввечері, а також закликали дослухатися до цієї рекомендації.

За словами стоматологів, упродовж дня на зубах утворюється наліт. Якщо його не видаляти протягом 12 до 24 годин і більше, то в ротовій порожнині з’являться небезпечні для здоров’я бактерії.

Більше того, за такого розкладу утворюється зубний камінь і зросте ймовірність розвитку карієсу. Кальцифікати вдасться видалити лише за допомогою не найприємнішої дорогої процедури. Її доведеться виконувати виключно у стоматологічній клініці.

Патогени, що містяться в зубному камені, небезпечніші за ті, які живуть у нальоті. Через них можуть виникнути запальні процеси в яснах, зруйнуватися тверді тканини, розвинутися пародонтоз і навіть утворитися виразка дванадцятипалої кишки. Регулярне чищення зубів двічі на день позбавить перерахованих неприємностей і зробить дихання свіжим.

Крім того, регулярні відвідування стоматолога для професійного чищення та огляду допоможуть виявити та запобігти проблемам раніше, ніж вони стануть серйозними. Дотримання хорошої стоматологічної гігієни є ключовим чинником підтримки здоров’я порожнини рота.