Сексолог Хедьє Ріазі розповіла, як за допомогою правильно підібраних продуктів підвищити лібідо. За словами лікаря, зелені овочі здатні збільшити статевий потяг у жінок у постменопаузі та допомогти чоловікам у боротьбі з еректильною дисфункцією.

Сексолог Хедьє Ріазі повідомила, що лібідо підвищується після надходження до організму фолієвої кислоти. Вчені проводили дослідження, учасникам яких давали водорозчинний аналог вітаміну B9. Після цього у випробуваних покращувалася сексуальна функція.

Особливо сильний вплив на статевий потяг фолієва кислота в жінок у постменопаузі. Лікар зазначила, що потрібні додаткові дослідження, щоб довести припущення щодо підвищення лібідо через названу речовину.

Фолієва кислота входить до складу зелених овочів, броколі, шпинату, спаржі, бобових, яєць, буряків, цитрусових, горіхів, бананів, авокадо, яловичої печінки та інших продуктів.

Ця речовина сприяє продукуванню та підтримці здоров’я нових клітин, процесу реплікації ДНК, дозрівання еритроцитів та метаболізму нуклеїнових та амінокислот. З 14 років норма споживання фолатів становить 400 мкг на добу. Така кількість міститься у 7-8 апельсинах.

Фолієва кислота покращує кровотік, має важливе значення для якості яйцеклітин та дозрівання плода у вагітних. За допомогою вітаміну можна зменшити ризик різких перепадів рівня цукру в крові. Речовина зменшує ймовірність розвитку онкологічних хвороб, деменції та порушення роботи серця.