Багатьох дратує те, що голову потрібно мити приблизно раз в два дні, щоб волосся виглядало чистим. Те, як часто волосся брудниться, залежить від догляду і генетики. Деяким доводиться і зовсім робити це щодня. Стилісти дали поради, які допоможуть волоссю залишатися охайним протягом декількох днів.

Зазвичай швидше за все брудняться пасма, які знаходяться ближче до обличчя. Така проблема виникає у людей з жирним типом шкіри. В цьому випадку волосся краще прибирати шпильками. Те ж стосується і процедур вмивання, нанесення кремів. Перед цим варто заколоти волосся. Також ті, хто вважає за краще ходити з розпущеним волоссям, часто несвідомо поправляють їх руками. Експерти цього робити не радять – так пасма теж швидше брудняться.

Ще один важливий нюанс – гребінець повинна бути чистим, особливо в разі жирної шкіри голови. Тому що крім пилу і бруду він зчісує «догляд» з волосся. У підсумку на ньому накопичуються частинки шкіри, себума, лаків для волосся. У зв’язку з цим гребінець варто мити щодня, щоб волосся теж залишалося більш чистим. Або, щоб не мучитися з цим, можна завести кілька гребінців, пише Hair Maniac.

Також існує “чарівний” засіб для випадків, коли час просто не дозволяє помити голову, – сухий шампунь. Його також застосовують для додання обсягу на коренях. Досить розпорошити трохи засобу на волосся і розчесати його. Але цей спосіб для екстрених випадків, його не можна застосовувати занадто часто, інакше існує ризик появи «забитих» пор на голові.

Мити голову краще безсульфатними шампунями – вони є в будь-якому магазині косметики або в аптеці. Такі засоби трохи відрізняються по консистенції і гірше піняться, проте ефект буде помітний вже через пару тижнів. Також експерти нагадують, що не можна мити голову гарячою водою, інакше від цього сальні залози почнуть працювати ще активніше. Краще зупинитися на теплій воді.