Журнал «Худаєм легко» – видання дуже цікаве. А тому воно уважно стежить за родинними проектами. В гостях у редакції журналу побувала учасниця шоу «Зважені та щасливі» – за півроку Юлія позбулася від 44 кілограмів і зупинятися на цьому не збирається. Зустрічайте!

Юлія Кувшинова: «Вдома худнути складніше, але цікавіше»

Юлія стала фіналісткою першого сезону «Україна має талант» завдяки прекрасному голосу і неперевершеному шарму. Однак незабаром відкрилася образлива правда: кар’єра співачки і зайві кілограми несумісні. Втім, дівчина не стала опускати руки і взяла участь в іншому шоу – «Зважені та щасливі». На старті проекту Юлія важила 115 кілограмів. Вона вибула з гри через місяць, скинувши 15 кг, але, знову-таки, не здалася – продовжила завзяту боротьбу за фігуру будинку. Кар’єру співачки довелося відкласти до певного часу, з тим, щоб наступного разу вийти на сцену стрункою. Минуло півроку, на пост-шоу «зваження» Юлія вразила всіх приголомшливим результатом (71 кілограм замість 115-ти!), І вперше після перерви заспівала для публіки. До грудня дівчина планує скинути ще 12 кілограмів.

Як ви думаєте, чому набрали таку вагу?     

Ю.К.: Я з дитинства була повною. Напевно, добре годували. Коли виходила заміж, важила 100 кг. Після пологів набрала ще.

На шоу «Україна має талант» ви показали найкраще, що у вас є, а в «Зважені та щасливі» привідкрили свою непривабливу сторону. Як на це зважилися?

Ю.К.: Зважилася, тому що усвідомила: голос, талант – це все звичайно добре, але для сцени, для телебачення потрібна гарна картинка. Коли побачила себе співає на екрані, зрозуміла, що плюс до всього виглядаю набагато старше свого віку. Було дуже прикро, я почала думати: що з цим робити? А тут якраз з’явилося шоу про схуднення.

Найяскравіші враження від проекту?

Історія успішного схуднення з перших вуст!

Ю.К.: Запам’яталася робота тренерів, дієтолога – я отримала від них багато корисних порад. Сама б ніколи не зважилася звернутися до фахівців такого рівня. Але негативних моментів теж вистачало. Зібралися дуже різні люди, з різними поглядами на життя. Деяких можна назвати підлими. Спочатку-то все було добре, але потім … Коли живеш з незнайомими людьми в закритому просторі, рано чи пізно вони починають проявляти найгірші свої якості. Я – людина пряма, якщо мене щось не влаштовує, кажу про це в лоб. Тому не розуміла, як можна поливати людей брудом у них за спиною? А у нас були такі екземпляри. Правда, всього дві людини, і я намагалася з ними не спілкуватися. З усіма іншими знайшла спільну мову, ми досі зідзвонюємося і зустрічаємося.

«Швидка» дієта: худнемо легко за тиждень!

Кодова назва: «щаслива дієта». Тривалість: 3-7 днів. «Схил»: 3-5 кг.

Камери бентежили або навпаки, стимулювали?

Ю.К.: Я на них не звертала уваги, тому що в мене була мета, і я до неї йшла. До того ж, після того, як я показала на всю країну свої 115 кілограмів і живіт по коліно, бентежитися вже не було сенсу.

Як думаєте, чому команда вирішила, що саме ви повинні піти з проекту?   

Ю.К.: Вибір стояв між мною і двома дівчатками, з якими ми спілкувалися, так що ситуація була дуже болюча. Швидше за все, свою роль зіграла жалість. Женя в 20 років важить 125 кілограмів, незаміжня, не зустрічається з хлопцями. Альоні тридцять вісім і вона не може народити … Виявися вибір на мою користь, я поступилася б місце Альоні.