Дерматологи назвали поширені продукти, які можуть спричинити запалення, прищі, прискорити появу зморшок. “Їжа, яку ми їмо, також відіграє роль у тому, як наша шкіра виглядає і почувається”, – пояснює дерматолог з Нью-Йорка Мішель Грін.

За її словами, деякі продукти можуть завдавати більше шкоди, ніж можна собі уявити, пише Eat This, Not That! “Фаст-фуд, молочні продукти, цукор і шоколад, смажена їжа можуть сприяти утворенню зморшок, прищів та робити тон шкіри нерівномірним”, – заявила вона.

П’ять типів продуктів, шкідливих для шкіри:

Оброблене м’ясо

“Оброблене м’ясо містить велику кількість насичених жирів та нітратів, які викликають запалення”, – вважає доктор медичних наук, сертифікований дерматолог Йорам Харт. Як приклад він навів хот-доги, бекон та пепероні.

Жирне м’ясо

“Вживання м’яса з високим вмістом насичених жирів може сприяти утворенню прищів”, ​​- говорить доктор Грін. Замість жирного м’яса лікар Грін пропонує вживати більше пісне – курку, рибу та індичку.

Коров’яче молоко та інші молочні продукти

Йорам Харт, посилаючись на дослідження, каже, що вживання великої кількості молочних продуктів (особливо коров’ячого) може спричинити появу прищів. Молочні продукти з коров’ячого молока, такі як йогурт та сир, підвищують рівень інсуліноподібного фактора росту 1 (ІФР-1), що спричинює збільшення розміру шкірних сальних залоз, вироблення шкірного сала та кількості прищів. Він зазначив, що знежирене молоко викликає більше прищів, ніж звичайне. Причиною може бути вищий вміст цукру в таких продуктах.

Страви з мікрохвильової печі

“Їжа, приготовлена ​​в мікрохвильовій печі, шкідлива, тому що в їжі плавиться пластик, змушуючи ваше тіло поглинати пластикові токсини”, – зазначає лікар медицини Едрієнн О’Коннелл. Крім того, зазвичай страви з мікрохвильової печі солоні, що теж може вплинути на інсуліновий фактор і вплинути на шкіру.