Дослідження багатьох вчених вже реабілітували деякі шкідливі звички, визнавши їх не тільки безпечними, але і корисними для здоров’я.

Так, наприклад, шоколад практично обов’язковий для всіх, хто хоче довше залишатися молодим і здоровим, а червоне вино — запорука гарної роботи судин і серця.

Настав час випустити на волю і інші «погані» звички — повірте, вони нам просто необхідні!

Впадати в лють

Контрольований гнів може стати свого роду тонізуючим засобом не тільки для тіла, але і для розуму.

Так, деякі дослідження продемонстрували, що гнів — на відміну від страху або стресу — майже не викликає прилив стресового гормону кортизолу, який негативно впливає на організм, зате благотворно позначається на творчих здібностях.

Так що час від часу спускати пар – відмінна ідея.

Зловживати кавою

Три чашечки міцної чорної кави – ваш обов’язковий щоденний мінімум. І можете виплеснути гарячий напій на штани тому, хто спробує вас переконати, що кава — шкідлива.

Якщо пити каву кожен день, то можна істотно знизити ризик розвитку таких серйозних хвороб, як діабет другого типу, хвороба Паркінсона і навіть деякі види раку.

Крім того, в каві набагато більше антиоксидантів, ніж в будь-яких інших продуктах. Головне, не додавати цукор, молоко або жирні вершки.

Бути нечупарою

Ваша мама досі незадоволено підтискає губи, потрапивши в вашу квартиру або побачивши незаправлене ліжко?

Розкажіть їй, що нещодавно проведене дослідження підтвердило: ті, хто забувають прибрати ліжко вранці, довше живуть і менше хворіють.

Справа в тому, що під рівно розгладженою ковдрою алергени і пилові бактерії відчувають себе набагато вільніше і активніше розмножуються. І взагалі, для здоров’я набагато корисніше жити не в стерильно прибраній квартирі, а там, де порядок підтримується — але не надмірно.

Пити пиво

Ось чого ви точно не знали: пиво може бути набагато більш дієвим засобом для профілактики хвороб серця, ніж червоне вино.

Як показали результати дослідження, проведеного в Каліфорнійському університеті, антикорозійні речовини, що містяться в солоді, дуже ефективно захищають серце і судини.

Крім того, вітамін В6, якого так само дуже багато в ячмені, захищає судини і допомагає зміцнити кістки. Загалом, одна порція пива в день вам просто необхідна — вважайте це приписом лікаря!

Сидіти в інтернеті

Серфінг в мережі — не таке погане і марне заняття, як ми звикли думати.

Як показали результати дослідження, проведеного в Каліфорнійському університеті, активний пошук інформації в інтернеті стимулює мозкові центри, які часто залишаються незадіяним, і в підсумку посилює наші здатності приймати рішення і знаходити несподівані відповіді.

Так що не сваріть себе, якщо занадто часто відволікається на фейсбук протягом дня — ви просто робите все можливе, щоб працювати ще ефективніше!