ГоловнаНовини Здоров'яСупрун розповіла, скільки чашок кави пити в день

Супрун розповіла, скільки чашок кави пити в день

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, як визначити, скільки чашок кави пити в день.

кава

На своїй сторінці в Facebook вона зазначила, що однозначно поради не існує, навіть генетичні тести не можуть врахувати всіх нюансів, треба спиратися на свої відчуття.

“Якщо вона на вас “не діє”, то можете пити еквівалент до 6 порцій еспресо в день. Якщо кава вас занадто збуджує, то вживайте не більше порції в день”, – написала вона.

Офіційні джерела найчастіше радять пити до чотирьох порцій кави в день – еквівалент 400 мг кофеїну.

Атлети можуть поліпшити відчуття на забігу або тренуванні, якщо вип’ють міцну велику каву і зап’ють її соком.

Читайте також:  Що з'їсти, щоб схуднути і не голодувати?

Каву можна пити вагітним жінкам, але 1-2 рази в день. Під час вагітності кофеїн руйнується повільніше, і це слід враховувати. Високі дози кофеїну під час вагітності збільшують ризик викидня або народження дитини з малою вагою.

Кава може збільшувати ризик остеопорозу, але в разі, коли його п’ють жінки в менопаузі в кількості близько 8 порцій в день і не споживають достатню кількість кальцію і вітаміну D.

Кава в поєднанні з сигаретами збільшує задоволення від того і іншого, продовжує дію кави, тобто уповільнює знешкодження кофеїну, а у деяких людей покращує знешкодження бензопірену сигаретного диму.

Читайте також:  Які продукти насправді викликають карієс

Якщо вам варто “зробити ривок”, але сил немає, випийте кави і поспіть 15 хвилин. Під час сну в мозку стане менше аденозинових рецепторів, і кофеїну буде легше заблокувати інші. Такий трюк допоможе відчувати себе бадьоріше.

Не пийте кави, а також інші напої, надто гарячими. Це збільшує ризик раку стравоходу.

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News