Вчені з Китаю провели дослідження, в ході якого вивчили, як жирна їжа впливає на здоров’я. Працюючи, вони прийшли до висновку, що така їжа різко збільшує ризик серцевих захворювань.

Вчені з Шеньчженя провели збірний аналіз даних, отриманих їх колегами в різний час. Вони вивчили результати досліджень за останні кілька років, взявши дані 17 наукових робіт. У них вони шукали свідчення, що вказують, чи впливає жирна і смажена їжа на самопочуття людей.

Щоб отримати відповідь, китайські фахівці познайомилися з даними понад 562 тисяч осіб, які взяли участь в опитуваннях в різні періоди. З числа респондентів у понад 36 тисяч виявили серйозні порушення в серцево-судинній системі.

Читайте також:  Горіхи можуть знизити рівень холестерину та ризик серцево-судинних захворювань: результати дослідження

Вивчивши інформацію, було виявлено зв’язок між хворобами серця і раціоном, який дієтологи не називають здоровим.

Результати дослідження показали-люди, які вживали велику кількість жирної їжі, на 37% частіше страждали від серцевої недостатності. Крім того, у 28% опитаних зафіксували підвищений ризик розвитку різних хвороб серця. Ще у 22% виявили схильності до ішемічної хвороби серця.

Крім цього, фахівці вивели лінійну залежність ризиком виникнення серцево-судинних захворювань і вживанням шкідливої їжі, насиченої жирами. Вчені констатували-кожна порція в 114 грам, з’їдена раз на тиждень, збільшує ймовірність проблем зі здоров’ям.

Джерело: Heilpraxisnet

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News