Багато хто побоюється свинини, вважаючи це м’ясо більш шкідливим. Ми розповімо про міфи, які пов’язані зі свининою.

Дослідження показують, що надмірне вживання червоного м’яса шкодить здоров’ю. Наприклад, підвищується ризик розвитку раку товстої кишки. Інші дослідження говорять про те, що і біле м’ясо у великій кількості може привести до тих же наслідків. Але вчені сходяться в одному – тваринний білок людині необхідний. Наприклад, для відновлення і росту м’язів потрібні саме ті амінокислоти, які містяться в продуктах тваринного походження.

Свинину вважають жирним м’ясом, але насправді це не зовсім так – все залежить від частини туші, від того, в яких умовах і на будь кормах вирощували тварина. В середньому свинина за рівнем жирності все ж менше, ніж баранина. Якщо ви побоюєтеся жирності, вибирайте вирізку або карбонат, а також можна просто зрізати прошарок жиру.

Читайте також:  Корисні властивості огіркового розсолу

Свинина містить безліч корисних речовин від яловичини і баранини її відрізняє більш високий вміст вітаміну В1, який необхідний для роботи серця, нервової системи, засвоєння їжі і перетворення її в енергію. У свинині трохи менше заліза, ніж в яловичині, але ця різниця дуже незначна.

Ходять чутки, що свинина може бути токсична. Пояснюють це різними факторами, зокрема тим, що у свиней часто бувають паразити, а їх нирки і печінка працюють не дуже добре і не справляються з токсинами. Але все це неправда. Якість м’яса гарантується виробником, на фермах дотримуються суворі вимоги, м’ясо перевіряють в лабораторіях. Що стосується паразитів, то вони можуть бути у будь-яких тварин і птахів. Небезпека може представляти тільки м’ясо, яке не має документів, що підтверджують його якість та безпеку.

Читайте також:  3 небезпечні гарніри для людей з інфарктом