ГоловнаНовини Здоров'яСхуднення на фото «до» і «після» — підробка дієтичних компаній

Схуднення на фото «до» і «після» — підробка дієтичних компаній

Всілякі дієтичні компанії займаються підробкою знімків «до» і «після» , які повинні довести ефективність їх продуктів. Американські журналісти дізналися , що зробити це досить просто.
 
Програма The Today Show провела розслідування про те , звідки з’являються фотографії «до» і «після» , що демонструють ефективність схуднення за допомогою тих чи інших продуктів , або дієт. Часом такі знімки штовхають людей на найрадикальніші методики скидання зайвої ваги , а у тих , хто не домагається обіцяних результатів , іноді виникає депресія або навіть параноя .
 
Журналісти з’ясували , що багато дієтичних компаній просто крадуть фотографії з особистих інтернет- блогів. Причому це знімки людей , які ніколи не намагалися схуднути за допомогою продуктів , які рекламуються . Більше того , власники блогів не давали дозволу на публікацію своїх фотографій. В інших випадках компанії наймають досвідчених майстрів комп’ютерної ретуші , які запросто можуть позбавити будь-яку жінку на фото від 5-10 зайвих кілограмів всього за кілька хвилин.

«Я ніколи в житті не пила цей чай , — обурюється мати двох дітей з Каліфорнії Брук Шедвелл , яка виявила свої знімки в рекламі дієтичного чаю Wu-Yi Source Tea . — Я жодного разу не бачила його і навіть не підозрювала про його існування. В своєму блозі я розповідала , як мені вдалося схуднути — це поєднання правильної дієти і спорту. А вони стягнули мої знімки і зобразили все так, нібито я схудла на їх безглуздому чаї » .

 
Ще одну даму , що з’являється на різних фотографіях «до» і «після» , виробники дієтичних продуктів представляють , то » Дженні Конрад з Колорадо «, то » Кеті Томпсон з Айови » . Журналісти з’ясували , що насправді це модель з Німеччини , знімки якої були просто куплені у фотобанку .

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ