В організмі після 40 років природним чином сповільнюється метаболізм, через що тіло починає накопичувати більше жиру. Закордонні медики розповіли, як змусити організм в цьому віці спалювати більше жиру.

За словами експертів, у публікації видання Telegraph, налаштувати активний процес жироспалювання в середньому віці допомагають шість правил.

1. Прагнути до якісного сну. Фахівці радять спати вночі мінімум 7 годин і не тримати в спальні гаджети, а також включені світильники.

«Крім того, що сон поганої якості провокує збільшення ваги, він також сприяє розвитку депресії, захворювань серця, діабету і багатьох інших проблем зі здоров’ям», – констатували лікарі.

Читайте також:  Ці сім овочів уповільнять старіння та зменшать запалення

2. Вживати здорові жири. Тим, хто хоче зберегти струнку фігуру після 40 років, рекомендовано регулярно їсти горіхи, насіння, авокадо, оливкова олія.

3. Їсти більше овочів, зелені, а також фруктів і ягід з низьким вмістом цукру. Зокрема, експерти вказують на шпинат, капусту, солодкий перець, помідори, кабачки, малину, чорницю.

4. Звести до мінімуму кількість рафінованих вуглеводів. Перш за все, потрібно контролювати споживання алкоголю і кондитерських виробів промислового виробництва.

5. Практикувати інтервальне харчування. Така система має на увазі вживання денної норми калорій протягом 8 годин за добу – інші 16 годин утримувати від споживання їжі.

Читайте також:  Це захворювання вдвічі підвищує ризик смерті від деяких видів раку

6. Бути фізично активним. Фахівці пояснюють, що фізичні вправи роблять клітини і м’язи більш чутливими до інсуліну, що дуже важливо для підтримки нормальної ваги без набору жирової маси.

Джерело: МедікФорум