Худніть ефективно і харчуйтеся з користю для свого здоров’я. Дієта і дієтетика: все, що потрібно знати. Корисно і цікаво!

Навіщо потрібні дієти?

Звичайно ж для того, щоб позбутися зайвих кілограмів, спортсмени використовують високоенергетичні дієти для покращення результатів, ну а вегетаріанці дотримуються певного режиму харчування для збереження тварин.

Популярність дієт для схуднення залишається високою завжди. І план свого харчування потрібно складати, слідуючи цілям, до яких ви прагнете. Стан здоров’я та вік істотно змінюють принцип вибору дієти. Ви побачите бажаний результат, тільки якщо вибрана дієта буде повністю вам підходити. Не можна позбавляти організм вітамінів, поживних речовин і енергії, так як ми є те що ми їмо – всі зміни звичного харчування тим або іншим чином відіб’ються на волоссі, шкірі і нігтях.

Якщо ви хочете поліпшити стан здоров’я, то дієта «Здоров’я» розроблена спеціально для вас. Ваше самопочуття покращиться, депресія пройде, ризик онко захворювань зменшиться і концентруватися стане легше. Але пам’ятайте, що така дієта – швидше спосіб мислення, і варто міцно тримати себе в руках: ніяких шкідливих продуктів!

Ми можемо повністю змінити звички харчування, і без проблем продовжувати так все життя.

Кому потрібні дієти?

Буває, що ми сідаємо на дієту не для того, щоб скинути вагу, бувають і лікувальні дієти. Деякі обставини можуть визначати той чи інший спосіб харчування. Потреби у всіх людей різні, так само відрізняються і дієти.

Наприклад вагітним жінкам варто дотримуватися певної дієти, так як дитина повністю залежить від мами і харчується тим, що і вона. Але режим харчування змінюється кардинально, якщо говорити про дієту для студентів, в якій на магній і калій робиться головний акцент. Додасть бадьорість і затримає процес старіння дієта, розроблена спеціально для літніх людей. Ну а для набору ваги також потрібен відповідний режим харчування.

Дієти за сезонами

Час року часто визначає наше харчування, так як наш організм вимагає різних поживних речовин. А ще в різні сезони ті чи інші продукти харчування можуть бути більш доступні. Літня дієта включає в себе безліч овочів, найсвіжіших фруктів, ароматної зелені. Ну а зимова дієта додає нам сили і збільшує імунітет. Взимку організм вимагає більше калорій. А якщо ви не можете дотримуватися суворих правил тривалий час, то одноденна і триденна дієта підійдуть вам ідеально.

Як вийти з дієти?

Дотримуватися дієти важливо і складно, і вийти з неї потрібно правильно. Це також повинно відбутися раціонально. Адже кращі дієти – це лікувальні дієти, ті, що не шкодять організму. І, якщо з дієти вийти правильно, то це допоможе утримати вагу на місці. А для цього вагу втрачати слід тільки поступово і також виходити з режиму низькокалорійного харчування. Досягти тривалого ефекту можна дотримуючись здорового стилю харчування і фізичної активності. Найкорисніше – вживати тільки потрібну дозу калорій в день: від цього залежить втрата або набір ваги. А достатня доза калорій призведе до нормального обміну речовин, і ви забудете про ефект йо-йо!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЙПРОСТІША ДІЄТА

ЯК ЗБЕРЕГТИ ФІГУРУ ПІСЛЯ ДІЄТИ

СХУДНЕННЯ НА ДРОБОВІЙ ДІЄТІ