ГоловнаНовини Здоров'яТембр голосу впливає на кар’єру

Тембр голосу впливає на кар’єру

РоботаЧоловіки, що мають більш низькі голоси, традиційно є більш успішними в плані побудови своєї кар’єри – вони частіше отримують кращі посади і довше на них працюють, наголошується в новому дослідженні американських експертів з Університету Дюка в Північній Кароліні.

Учені так само стверджують, що чоловік з низьким голосом в два рази більш ймовірно стане начальником і буде керувати великою організацією, у порівнянні з чоловіком, у якого голосові зв’язки налаштовані на більш високий діапазон.

У роботі взяло участь 792 керівників великих американських компаній. Було встановлено, що в середньому люди з низьким тембром голосу заробляли на 133% більше, ніж люди з високим тембром.

Серед керівників та начальників низький тембр голосу зустрічається в середньому на 40% частіше, ніж серед службовців середньої ланки. При цьому більш низький голос є запорукою успіху на всіх стадіях кар’єрного розвитку. Так, начальники відділів у рамках цього дослідження заявили, що за інших рівних умов людям з більш низьким тембром голосу вони більш імовірно віддадуть перевагу при прийомі на роботу. При цьому керівники організацій при проведенні спеціальних тестів, продемонстрували, що саме з людиною з нижчим тембром голосу вони більш імовірно укладуть ділову угоду.

“Зараз нам було б цікаво провести аналогічне дослідження щодо жінок, щоб дізнатися, як тембр голосу впливає на їх кар’єрні досягнення” – зазначають автори дослідження в офіційному звіті.