Смертельно хвора жінка, що працює модним дизайнером , вирішила подати до суду проти місцевої фабрики . Колись вона робила снігові кулі з азбесту , який викидався виробництвом в атмосферу , і це стало причиною розвитку невиліковного недугу .

У 51 -річної мешканки англійського графства Дарем Керолін Уілкок лікарі діагностували запущений рак легенів. Жінка ніколи не курила , але причину появи у себе цієї страшної хвороби зрозуміла швидко. Колись в дитинстві вона з іншими дітьми ліпила снігові кульки з азбесту , що викидається в атмосферу через труби місцевої фабрики . Тривале попадання в легені цих шкідливих мінералів і стало причиною розвитку страшної хвороби.
 
Вона виросла в селі Боберн поруч з азбестовим підприємством. Місцеві жителі до цих пір згадують , як збирали азбестовий пил з вікон будинків і автомобілів після чергового шкідливого викиду. А діти , поняття не мали про небезпеку , ліпили з азбесту снігові кулі , або використовували цю речовину для виготовлення подоби крейди , щоби писати їм на стінах і асфальті.
 
За словами Керолін , вона піддавала свій організм отруєнням азбесту в 1967 по 1983 . Три роки тому у неї виявили невиліковну мезотеліому . Жертва раку легенів вирішила подати до суду на фабрику , але власники підприємства віддали перевагу врегулювати всі претензії ще в досудовий період . Керолін отримала компенсацію , і для проживаючого нині в Лондоні модного дизайнера це стало маленькою перемогою .

“Я дуже задоволена результатом, – каже вона. – Ясна річ , що гроші не повернуть мені здоров’я і не врятують життя . Але моя справа може спонукати й інших людей у схожих обставинах вимагати компенсацію. Я відчуваю відповідальність перед спільнотою , в якій виросла . Зло бере через те , що й інші діти регулярно дихали цим проклятим азбестом , коли грали в нашому селі . Потрібно законодавчо заборонити існування подібних виробництв , поки вони не навчаться берегти життя та здоров’я людей “.

Читайте також:  Лікар розповів про спосіб пити воду, який може стати загрозою для життя