Британське видання The Telegraph назвало найгірші і кращі способи боротьби з перегрівом тіла в спеку. Експерти розвінчали головні міфи в цьому спірному питанні.

Гаряче питво

У спеку такі напої дійсно допоможуть охолодити тіло, якщо тільки людина не п’є чай в светрі і теплих брюках. Гаряче питво підвищує температуру, що призведе до рясного потовиділення. Піт, в свою чергу, поглине тепло тіла і випаровує його.

Страви зі пекучим перцем і спеціями

Гострі продукти багаті на капсаїцин, який також провокує потовиділення. Їх охолоджуючий ефект триває довше, ніж якщо б людина з’їла порцію морозива.

Читайте також:  Названо простий спосіб визначити дефіцит магнію

Холодне пиво

Будь-які алкогольні напої призводять до зневоднення організму, що в спеку тільки погіршує ситуацію. Також спиртне призводить до втрати пильності людини і він, перебуваючи на жаркому пляжі, може обгоріти – це ще один негативний наслідок від холодного пива та інших подібних напоїв.

Холодний душ

Засіб неефективне через швидке охолодження тіла, тому жарко стане також швидко.

Щоб позбутися від спеки вночі і налагодити сон медики рекомендують потримати подушку або одну наволочку в холодильнику мінімум 40 хвилин. Швидке засинання і комфортний сон забезпечені.

Джерело: The Telegraph

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News