Нутриціолог Ната Гончар розповіла про симптоми дефіциту магнію та назвала продукти, що його містять.

Фахівець констатувала, що магній є необхідним організму макроелементом, який підтримує його активну роботу. Зокрема, магній впливає регуляцію енергетичного метаболізму, на нервову систему. Запаси магнію в організмі виснажуються при частих стресах, неправильне харчування.

«Нестача магнію загрожує неприємностями для здоров’я: зниження імунітету, порушення сну та засвоєння нутрієнтів (особливо вітаміну D). Магній не лише підтримує емоційне тло в нормі, а й знижує ризик переломів, зміцнює м’язи, зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу», – повідомила Ната Гончар.

В інтерв’ю порталу Спорт-Експрес експерт перерахувала продукти, які містять магній. За словами Гончар, додаючи до раціону продукти з його високим вмістом, можна досить ефективно захищатися від виникнення дефіциту та пов’язаних з ним неприємних симптомів.

Зокрема, ознаками нестачі макроелемента є висока тривожність аж до появи панічних атак, м’язові спазми, часті головні болі, а також проблеми із травленням та психологічним станом, занепад сил.

Нутриціолог Гончар назвала такі продукти для поповнення дефіциту магнію: кунжут, шпинат, гарбузове насіння, гіркий шоколад, банани, скумбрія, горіхи, морська капуста.