Вчений – дієтолог з Кембриджського університету Мерилін Гленвілл порадила вживати в їжу три прості і доступні продукти, які здатні покращувати самопочуття, а також вони сприятливо впливають на зовнішність.

Зокрема, фахівець настійно рекомендує вживати квасолю. Цей продукт, за словами Гленвілл, містить крохмаль амілозу, що не розпадається під дією шлункового соку. До кишечника амілоза добирається практично в незмінному вигляді і впливає на кишкову мікрофлору не гірше клітковини – забезпечує живлення для корисних бактерій. Як наслідок, активізується метаболізм і виведення продуктів переробки організмом, що зміцнює імунітет, сприяє стрункості та хорошого стану шкіри.

Іншим продуктом, який покращує самопочуття і зовнішній вигляд, доктор Мерилін Гленвілл вважає натуральні кисломолочні продукти – їх вона радить їсти щодня. Вживання цих продуктів також допомагає нормалізувати мікрофлору кишечника і травлення.

Також ефективні для поліпшення самопочуття і зовнішнього вигляду на думку фахівця ферментовані продукти-зокрема, квашена капуста. Експерт пояснила, що продукти природного бродіння благотворно впливають на мікрофлору ШКТ, від якої, за її словами, здоров’я людини залежить головним чином.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯКІ ПРОДУКТИ КОРИСНІ ДЛЯ ПЕЧІНКИ

НАЗВАНО НАЙКРАЩІ ПРОДУКТИ ПРОТИ ХВОРОБ СЕРЦЯ

НЕСУМІСНІ ПРОДУКТИ, ЯКІ КРАЩЕ НЕ ЗМІШУВАТИ ОДИН З ОДНИМ

Джерело: МедікФорум