Всі ми багато разів чули про те, як небезпечна для здоров’я самотність. А психологи з Німеччини назвали кілька несподіваних переваг даного стану.

Ви будете мати відмінне соціальне життя. Як показують дослідження, самотні люди ведуть більш здорове соціальне життя. Одружені партнери набагато рідше зустрічаються зі своїми друзями, ходять в гості або запрошують до себе в будинок гостей. Крім того, значно скорочується обсяг їх спілкування з родичами і навіть з сусідами. А ось люди, які є самотніми, дуже часто відвідують друзів і ходять з ними на різні заходи.

Ви зможете слідувати своїм захопленням. Якщо ви обожнюєте подорожі, туристичні походи, поїздки на велосипедах або запливи на байдарці, то з моменту вступу в шлюб часу займатися усім цим у вас просто не залишиться. Особливо, коли у вашому житті з’являться діти. А ось самотні люди можуть присвячувати весь вільний час своїм хобі.

Ви зможете інвестувати в самих себе. Досить часто ми спостерігаємо, як подружжя утикається у власні телефони для того, щоб обговорювати сімейні справи. Будь-які відносини вимагають нормального діалогу, але якщо ви знаходитесь в стійких відносинах, то вони будуть віднімати у вас дуже багато часу для подібних бесід, часом по кілька годин на день. Але якщо ви самотні, то зможете весь цей час присвятити самим собі.

Ви збережете відмінну форму. Спостереження показують, що після вступу в шлюб подружжя перестають стежити за собою, оскільки вони вже знайшли супутників життя, так що зберігати гарну форму немає для кого. Крім того, сімейні справи, діти та інші турботи забирають багато часу, його не залишається ні для спортзалу, ні для дієт. У самотніх людей таких проблем не існує. Вони приділяють час і власній фігурі, і останнім новинкам одягу і косметики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: САМОТНІСТЬ РОЗВИВАЄ КРЕАТИВНІСТЬ

Джерело: МедікФорум