ГоловнаНовини Здоров'яНазвано найкращі продукти проти хвороб серця

Названо найкращі продукти проти хвороб серця

Якщо хочете зберегти своє серце здоровим надовго , регулярно вживайте ці продукти харчування. Те , що вони захищають серцевий м’яз від хвороб , нормалізують її функції і подовжують працездатність , було неодноразово доведено в ході різних досліджень .
 
продукти для здоров'я серцяОдними з найкращих продуктів , що підтримують серце в хорошій формі , на думку лікарів , є горіхи . У волоських горіхах , мигдалі і фісташках міститься багато Омега-3 жирних кислот , які допомагають зменшити утворення бляшок в артеріях. Жменя горіхів – ідеальний перекус в середині дня: це не тільки підсилює захищеність серця від судинних патологій , а й позитивно впливає на метаболізм , вносячи свою лепту в прискорення втрати ваги.

Насіння льону звеличуються лікарями не тільки завдяки високому рівню Омега-3 жирних кислот і клітковини. Лляне насіння в десятки разів більше, ніж інші рослинні продукти, містить речовину лігнін, що володіє потужними антиоксидантними властивостями. Потрапляючи в організм людини, лігнін сприяє швидкому виведенню загрожуючих здоров’ю компонентів (важких металів, алергенів, аміаку), покращує стан кишкової мікрофлори.

Читайте ще:  5 відмінних способів впоратися з неприємним запахом з рота

Рибу треба їсти обов’язково, щоб мати міцне серце. Дві або більше порції риби на тиждень (наприклад, лосося), може знизити ризик серцевих захворювань до 30%. У морській рибі також багато Омега-3 жирних кислот, які, крім іншого, сприяють зниженню кров’яного тиску і допомагають запобігти аритмії.

Зверніть увагу на жовті й червоні фрукти й овочі. Червоний і жовтий пігмент – це показник насиченості плодів бета-каротином, який є чудовим антиоксидантом. Бета-каротин захищає клітини організму від пошкодження вільними радикалами, які дуже шкідливі для серцевого м’яза. (ЧИТАТИ ДАЛІ)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯКУ МУЗИКУ ЛЮБИТЬ СЕРЦЕ