Якщо хочете зберегти своє серце здоровим надовго , регулярно вживайте ці продукти харчування. Те , що вони захищають серцевий м’яз від хвороб , нормалізують її функції і подовжують працездатність , було неодноразово доведено в ході різних досліджень .
 
Одними з найкращих продуктів , що підтримують серце в хорошій формі , на думку лікарів , є горіхи . У волоських горіхах , мигдалі і фісташках міститься багато Омега-3 жирних кислот , які допомагають зменшити утворення бляшок в артеріях. Жменя горіхів – ідеальний перекус в середині дня: це не тільки підсилює захищеність серця від судинних патологій , а й позитивно впливає на метаболізм , вносячи свою лепту в прискорення втрати ваги.

Читайте також:  Дієтолог назвала кращі продукти для схуднення під час менопаузи

Насіння льону звеличуються лікарями не тільки завдяки високому рівню Омега-3 жирних кислот і клітковини. Лляне насіння в десятки разів більше, ніж інші рослинні продукти, містить речовину лігнін, що володіє потужними антиоксидантними властивостями. Потрапляючи в організм людини, лігнін сприяє швидкому виведенню загрожуючих здоров’ю компонентів (важких металів, алергенів, аміаку), покращує стан кишкової мікрофлори.

Рибу треба їсти обов’язково, щоб мати міцне серце. Дві або більше порції риби на тиждень (наприклад, лосося), може знизити ризик серцевих захворювань до 30%. У морській рибі також багато Омега-3 жирних кислот, які, крім іншого, сприяють зниженню кров’яного тиску і допомагають запобігти аритмії.

Читайте також:  Лікар порадила звертати увагу на три перші «дзвіночки» наближення клімаксу

Зверніть увагу на жовті й червоні фрукти й овочі. Червоний і жовтий пігмент – це показник насиченості плодів бета-каротином, який є чудовим антиоксидантом. Бета-каротин захищає клітини організму від пошкодження вільними радикалами, які дуже шкідливі для серцевого м’яза. (ЧИТАТИ ДАЛІ)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯКУ МУЗИКУ ЛЮБИТЬ СЕРЦЕ