Кожній жінці хочеться бути володаркою красивих, пружних грудей. Годування дітей, вік, травми та інші фактори призводять до їх в’янення. Ми зібрали найдієвіші методи, які допоможуть повернути колишню красу і зберегти груди пружними.

Порада №1: правильне харчування

Харчування є запорукою краси, здоров’я і відмінного самопочуття. Воно ж допоможе зберегти груди пружними і молодими. Щоб ваш бюст наливався силою і був таким же, як і раніше, слід звернути на цю раду увагу. У раціоні має бути м’ясо. Переважно слід споживати телятину, птицю, рибу. Крім того, обов’язковими є молоко і риб’ячий жир. Що стосується останнього, це давня порада, яка вкрай корисна для здоров’я і краси грудей. Рекомендується пити кумис два рази на рік по три тижні. Якщо немає такої можливості, то його можна замінити звичайним кефіром. В цілому це дозволить не тільки зберегти груди пружними, але і в цілому знайти красиву фігуру.

Порада №2: гімнастика

Виконання певних вправ дозволить знизити ймовірність проблем з обвисанням грудей. Завдяки фізичній активності грудні залози поступово розвиватися і збільшуватися в розмірах, відповідно, це допоможе зберегти груди пружною. Розберемо, яка гімнастика буде корисна для грудей.

1. Нахиляйте голову назад і в сторону, при цьому розправте плечі, відведіть їх назад і опустіть вниз.

2. Вигнувши тулуб назад, голову тягніть до підлоги, трохи схиляючи її до плеча.

3. Повільно підніміть плечі до вух і також повільно опустіть їх вниз.

4. Витягніть напружені руки в сторону, повільно піднімаючи їх вгору і опускаючи вниз.

5. Руки розведіть в сторони, інтенсивно обертаючи ними.

6. Розведіть витягнуті в сторону руки назад.

7. Руки зігніть в ліктях і притисніть до тіла, кисті — на плечах. Сильними рухами підніміть їх, розгинаючи вгору і повертаючи їх в колишнє положення. Потім випрямляйте в сторони — вихідне положення, вниз — вихідне положення.

8. Кисті зчепіть замком ззаду, в області талії. Після цього випряміть і опустіть вниз.

9. Здійснюйте рухи плечей вперед і назад.

10. З’єднайте кисті перед грудьми і з силою натисніть на долоні.

11. Одну зігнуту руку тримайте на талії, іншу — підніміть вгору. Нахиляйте тулуб в сторону зігнутої руки.

12. Витягніть руки в сторони і виконуйте вправу «млин». Потім тримайте їх за головою, після чого нахиляйте тіло в сторони, вперед і назад.

Для збереження грудей пружними найкраще займатися вранці, між сніданком і обідом. Після пробудження не варто робити гімнастику для збереження пружності грудей. Адже м’язи до кінця не прокинулися, вони ще в процесі відпочинку. А ввечері організм не готовий до такого навантаження. Також не забувайте, що подібна фізкультура не повинна забирати більше 30 хвилин вашого часу, але кожна вправа не менше восьми разів. Після двох вправ потрібно зробити паузу в дві хвилини. Груди не повинні бути обмежені бюстгалтером або тісними майками. Тільки такою гімнастикою можна зберегти груди пружними.

Порада №3: самомасаж

Самомасаж є однією з найефективніших заходів для того, щоб зберегти груди пружними. Робити його слід щодня для досягнення результативності. Займає така процедура не більше 15 хвилин. Виробляти такі дії можна трьома прийомами:

По-перше, погладжування. Рукою легко і неспішно потрібно проводити повільні і обережні рухи у напрямку від боків до центру, не торкаючись до кінчиків сосків.

По-друге, розминка. Груди необхідно підняти і легенько м’яти її пальцями. Рухи схожі на вичавлювання замішування тіста.

По-третє, постукування, які не повинні заподіювати біль. Пальцями легко поплескуйте по грудях, немов по клавішах. А ребрами долонь потрібно поплескувати по великій поверхні грудей, немов проникаючи в м’язовий шар. Тільки не наносіть собі болю!

Порада №5: водні процедури

Одним з найбільш корисних методів будуть водні процедури, так як вода може надавати благотворний ефект на груди. Холодна рідина тільки підсилює приплив крові, а це допомагає зберегти груди пружними. Робити це слід три рази на день. Порада: потрібно не тільки приймати ванни, але і виконувати певні процедури з грудьми. Так, чисту губку необхідно занурити в воду, злегка вижити і змочити нею груди. Температура води повинна бути не вище 16 градусів. Не менше місяця кожен день, два рази-вранці і ввечері-повторюйте такі маніпуляції.

Не менш ефективним буде зрошення. Для цього потрібно взяти бутель з пульверизатор, з якого необхідно зрошувати груди щоранку. Температура води повинна бути близько 17 градусів вище нуля. Після цього полотняним рушником протріть груди, потім розтирайте сирою тканиною обома руками свій бюст. Змініть рушник на тепле і сухе, обережно погладжуючи свої принади висушіть груди. Тим самим, багаторазові повторення подібного методу дозволять зберегти груди пружною.

Всі ці поради необхідно дотримуватися кожен день, не відступаючи від свого таємного бажання – зберегти груди пружними. Повірте, буквально через пару-трійку місяців ваш бюст буде підтягнутим, пружним і неймовірно красивим.