Іноді статистика дозволяє усвідомити, наскільки деякі шкідливі звички є згубними для здоров’я. Якщо проаналізувати показник смертності і виділити основні захворювання, від яких помирають люди, то виявиться, що в більшості випадків вони самі вкорочують собі життя.

Ішемічна хвороба серця

Через те, що судини людини наповнюються бляшками холестеринів, серцю стає складніше перекачувати кров. Поступово бляшки можуть повністю закупорювати судини і тоді відбувається інфаркт. Примітно, що до появи бляшок призводять шкідливі звички, такі як: куріння, переїдання та інші.

Рак легенів

Куріння сприяє розвитку ще однієї смертельної хвороби, яка здатна вбити людину за дуже короткий проміжок часу – це рак легенів. Головні симптоми недуги: сильний кашель, мокрота, відхаркування кров’ю, часта втома, безпідставна втрата ваги і т. д.

Читайте також:  Названо причини обов'язкового вживання волоських горіхів

Цукровий діабет

За останні кілька років поширення цього захворювання набуло жахливі масштаби. Всьому виною те, що багато людей перестали дотримуватися правил здорового харчування, і вживають велику кількість їжі, що містить цукор. Наприклад, солодкі газовані напої.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News