Ендокринолог Зухра Павлова розповіла, що існують три простих і дуже конкретних правила, що дозволяють людям виглядати зовні набагато молодше за свій біологічний вік. Це також збільшує здорову тривалість життя і дозволяє набагато затримати вікову старезність.

Лікар Павлова завжди має справу з людьми, які виглядають набагато молодше біологічного віку і своїх однолітків. За її словами, всі вони дотримуються трьох досить простих правил. По-перше, необхідно не запускати наявні хвороби та патології, а вчасно лікувати їх, щоб не давати патологічним станам руйнувати організм.

Коли ми ігноруємо якусь хворобу, вона починає, що називається, пити з нас соки, підривати імунітет, скорочувати довжину теломерів – кінцевих ділянок на кінцях хромосом, а саме цей показник і говорить про наш реальний вік і тривалість життя. Своєчасне лікування дозволяє не допустити перевтоми організму.

Також дуже важливо харчуватися правильно. Хоча це й звучить дещо банально, але без правильного харчування ні про яке здоров’я та моложавий зовнішній вигляд мови бути не може. Третє і безумовне правило – адекватний рівень фізичної активності. Без тренувань наше тіло досить швидко починає слабшати та старіти.