Завдяки великій кількості солі, мариновані продукти можуть зберігатися досить довго. Але подібна закуска може завдати шкоди здоров’ю.

У солоних огірках міститься багато нітритів. І при регулярному вживанні таких солінь це обов’язково позначиться на здоров’ї. Ось до яких наслідків це призведе, пише Sohu.

Погіршення стану кровоносних судин. Оскільки в солінні багато солі, то багато і натрію. В результаті у людини може виникнути дисбаланс калію та натрію, а це призведе до затримки елементів натрію та води в організмі. Судини почнуть втрачати еластичність, може підвищитися кров’яний тиск, ламкість судин, ризик їх розриву, може сповільнитись кровотік. Людина може заробити через це хвороба серця, цереброваскулярні захворювання.

Погіршення роботи нирок. Після солоного багато хто починає пити більше води. Це збільшує навантаження на нирки. У людини в результаті можуть розвинутись протеїнурія, набряки, запалення нирок або ниркова недостатність.

Погана робота шлунка. При тривалому вживанні солінь ушкоджується захисний шар слизової оболонки шлунка. І це легко може перейти в хронічне запалення. Також підвищується можливість розвитку таких захворювань, як гастрит, виразкова хвороба, рак шлунка та ін.