Завдяки великій кількості солі, мариновані продукти можуть зберігатися досить довго. Але подібна закуска може завдати шкоди здоров’ю.

У солоних огірках міститься багато нітритів. І при регулярному вживанні таких солінь це обов’язково позначиться на здоров’ї. Ось до яких наслідків це призведе, пише Sohu.

Погіршення стану кровоносних судин. Оскільки в солінні багато солі, то багато і натрію. В результаті у людини може виникнути дисбаланс калію та натрію, а це призведе до затримки елементів натрію та води в організмі. Судини почнуть втрачати еластичність, може підвищитися кров’яний тиск, ламкість судин, ризик їх розриву, може сповільнитись кровотік. Людина може заробити через це хвороба серця, цереброваскулярні захворювання.

Читайте також:  Буряк і часник названі серед продуктів, які «чистять» кров

Погіршення роботи нирок. Після солоного багато хто починає пити більше води. Це збільшує навантаження на нирки. У людини в результаті можуть розвинутись протеїнурія, набряки, запалення нирок або ниркова недостатність.

Погана робота шлунка. При тривалому вживанні солінь ушкоджується захисний шар слизової оболонки шлунка. І це легко може перейти в хронічне запалення. Також підвищується можливість розвитку таких захворювань, як гастрит, виразкова хвороба, рак шлунка та ін.