У ванну кімнату ми заходимо щодня, причому з самого ранку. І деякі побутові предмети зберігати у ній зручно. Але мало хто знає, що деякі з них можуть нашкодити здоров’ю через підвищену вологість у приміщенні.

У ванній кімнаті вологість зазвичай висока. Тому й бактерії у ній розмножуються швидко. І якщо довго зберігати в подібному приміщенні певні речі, можна нашкодити своєму здоров’ю. Ось які предмети краще з ванної прибрати, пише Weixin.

Рушники. Якщо ними користуватися часто, то вони швидко набувають запаху вогкості. Крім того, роблять із матеріалу, який сприяє розмноженню бактерій. Найкраще вивішувати рушники на сонці, а не зберігати їх у ванній.

Засоби для чищення. Подібні миючі засоби, якщо вони довго лежатимуть у ванній кімнаті, почнуть виділяти шкідливі для здоров’я речовини. Максимум, що можна поставити у ванній – це спиртові спреї з пульверизатором.

Відро для сміття. Якщо регулярно позбавлятися сміття в цьому випадку, то нічого страшного не станеться. Однак потрібно знати, що в урні все ж таки бактерії дуже швидко розмножуються, а під через вологість швидко потрапляють у повітря і завдають шкоди організму. Тому прибирати сміття із ванної потрібно щодня.

Брудна одежа. Справа в тому, що на брудних речах накопичується багато пилу, що сприяє прискоренню розмноження небезпечних мікроорганізмів. Іноді навіть після прання з одягу зникають не всі бактерії. Крім того, через це можна перенести бактерії та інші предмети, що стоять у ванній кімнаті.

Зелені рослини. Ванна – це не найкраще приміщення для рослин, тому що в ній волого, темно та мало місця. В результаті рослинам просто не вистачатиме сонячного світла. А ще в їхніх горщиках можуть завестися дрібні комахи через воду. Найкращим місцем для рослин буде все-таки балкон, а не ванна кімната.