Експерти розповіли про натуральні “підсилювачі краси”. Це продукти, які допомагають поліпшити зовнішність.

Мигдальна олія містить фітостероли, у високій концентрації вітаміни Е І К і холіни. Вони позитивно впливають на здоров’я шкіри, надають їй м’якість і вирівнюють колір обличчя. Масло мигдалю підходить для всіх типів шкіри, воно універсально, його використовують навіть для догляду за ніжною шкірою немовлят. Ефективно і для шкіри, і для волосся.

Лимонна вода забезпечує організм вітаміном С, який перешкоджає шкірним запаленням і нездоровому кольору обличчя. Крім того, вона сприяє очищенню печінки і нирок, а також виведенню шлаків з організму. Завдяки вмісту в лимоні калію, питво такої води покращує роботу мозку, а також нормалізує стан центральної нервової системи. Вода з лимоном також допоможе тим, хто бажає скинути зайву вагу. Наріжте лимони на шматочки, помістіть в глечик з водою і пийте її протягом дня.

Третій продукт – пісна яловичина, яка забезпечує здоровий стан волосся і нігтів. Досить вживати одну-три порції в тиждень. У цьому продукті багато білка, заліза і цинку. Яловичина сприяє зниженню рівня холестерину в крові, що особливо важливо для людей з серцевими захворюваннями. Таке м’ясо рекомендують при відновлювальних дієтах, анемії, ожирінні і просто для зміцнення імунної системи.