Чим старше ми стаємо, тим складніше стає схуднути, але все ж таки до абсолютно нездійсненним це завдання не відноситься.

З віком наше тіло змінюється, хочемо ми цього чи ні. Воно вимагає менше енергії, його обмін речовин уповільнюється, м’язова маса зменшується, а замість неї набирається більше жирової тканини – зберігати стрункі лінії, як у молодші роки, вже непросто. На думку експертів, ключовими способами схуднути чи підтримувати бажану вагу після 50 років є економія калорій, виконання фізичних вправ та здорове, збалансоване харчування.

Тому зверніть увагу, існують натуральні жироспалювачі, ефективні для збереження форми після 50 років:

Яєчний жовток. Є одним з кращих доступних харчових речовин, придатних для схуднення та підтримання здорової ваги. Він багатий на холін, потужний ліпотропний компонент, який виводить жир з печінки. Це дозволяє організму легше розщеплювати і метаболізувати жир.

Імбир. Універсальний продукт завдяки гострому аромату та смаку можна інтегрувати в численні страви, також цей пряний корінь корисний для схуднення. Імбир прискорює обмін речовин та процеси витрачання жиру, а також зменшує його всмоктування у травному тракті.

Кава. Кофеїн дає жироспалюючий ефект, благотворно впливаючи на печінку. Широкий ряд досліджень показали, що вживання 2-3 чашок кави на день може покращувати функції печінки, а також стан її тканини. У свою чергу здорова печінка ефективно виробляє жовч, що забезпечує розщеплення жирів, про це розповіло видання Daily Mail.