Горіхи, як вважають багато фахівців, повинні бути частиною щоденного раціону, оскільки є джерелом корисних жирів, вітамінів і мікроелементів.

Кожен горіх має свої корисні властивості. Сьогодні ми розповімо про те, яку користь принесуть волоські горіхи. Їх рекомендують для профілактики раку, серцевих хвороб, ожиріння і хвороб кишечника.

Вчені з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я з’ясували, що волоські горіхи є найкориснішим рослинним продуктом для серця. Справа в тому, що в волоських горіхах міститься більше ніж в інших горіхах альфа-ліноленової кислоти. Вона майже ідентична омега-3, що міститься в рибі.

Крім того, в плюс грає поєднання цієї кислоти з вітамінами і мінералами в складі горіхів. Регулярне вживання волоських горіхів допомагає нормалізувати тиск і знизити рівень холестерину.

Дослідження показали, що у людей, які щодня вживають волоські горіхи в розумній кількості (30-50 грамів) вже через місяць сильно змінюється склад кишкової мікрофлори. Значно збільшується кількість корисних бактерій, які допомагають боротися із запальними процесами.

Жінкам волоські горіхи допоможуть в профілактиці раку грудей. Також є дослідження, які показують, що горіхи можуть допомогти тим, хто вже зіткнувся з цією хворобою. Любительки горіхів живуть довше і частіше виходять в ремісію, ніж ті, хто їсть їх рідко. Зрозуміло, горіхи не можуть вилікувати рак, а є лише рекомендованим компонентом підтримуючої дієти.