ГоловнаНовини Здоров'яЗнайдений основний фактор ризику, який призводить до ігроманії

Знайдений основний фактор ризику, який призводить до ігроманії

Вчені провели дослідження, що вивчає вплив комп’ютерних ігор на підлітків. Чого варто побоюватися батькам і рідним майбутнього ігромана.

Ігроманія

Завдяки експерименту, який тривав шість років, був виявлений фактор ризику виникнення ігрової залежності і дані рекомендації, як цієї манії уникнути.

Спостереження проводилися на 385 добровольцях, які грають на початковому етапі в комп’ютерні ігри, але не мають ігрової залежності. Регулярно, протягом шести років, підлітки відповідали на запитання дослідників.

Результат показав, що 90% підлітків не схильні до ризику виникнення ігрової залежності. У той же час 10% хлопців стали ігроманами.

Вони не відрізнялися ні за рівнем життя, ні за доступністю ігор, але ці десять відсотків об’єднувало одну якість – низький рівень просоціальної поведінки. Тобто, ці підлітки не прагнули приносити користь оточуючим. Цей фактор і зруйнував для них кордон між реальним і віртуальним світами.

Читайте також:  7 найбільш корисних продуктів без вуглеводів для вживання на вечерю

Вчені рекомендують батькам приділяти увагу у вихованні корисної соціальної поведінки. Підліток, який усвідомлює важливість і цінність своїх дій для оточуючих, стає захищеним від ризику виникнення ігрової залежності.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News