Вчені провели дослідження, що вивчає вплив комп’ютерних ігор на підлітків. Чого варто побоюватися батькам і рідним майбутнього ігромана.

Завдяки експерименту, який тривав шість років, був виявлений фактор ризику виникнення ігрової залежності і дані рекомендації, як цієї манії уникнути.

Спостереження проводилися на 385 добровольцях, які грають на початковому етапі в комп’ютерні ігри, але не мають ігрової залежності. Регулярно, протягом шести років, підлітки відповідали на запитання дослідників.

Результат показав, що 90% підлітків не схильні до ризику виникнення ігрової залежності. У той же час 10% хлопців стали ігроманами.

Вони не відрізнялися ні за рівнем життя, ні за доступністю ігор, але ці десять відсотків об’єднувало одну якість – низький рівень просоціальної поведінки. Тобто, ці підлітки не прагнули приносити користь оточуючим. Цей фактор і зруйнував для них кордон між реальним і віртуальним світами.

Читайте також:  Передчасне старіння: 7 звичок, які забирають молодість

Вчені рекомендують батькам приділяти увагу у вихованні корисної соціальної поведінки. Підліток, який усвідомлює важливість і цінність своїх дій для оточуючих, стає захищеним від ризику виникнення ігрової залежності.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News