Поживний і корисний смаколик, який знайомий людям вже тисячі років, може допомогти впоратися з деякими проблемами зі здоров’ям.

У меді міститься дуже багато корисних речовин: вітаміни групи В і вітамін С, мінеральні речовини: калій, залізо, магній, натрій, кальцій, сірку, хлор, фруктоза, глюкоза і білки. Він має загальнозміцнюючі властивості, допомагає боротися із запальними процесами і регулювати тиск.

Ви можете вибирати на свій смак, але це повинен бути натуральний продукт, без додавання цукру, барвників та інших зайвих добавок. Найкраще купувати мед на пасіках, там ймовірність отримати підробку набагато нижче.

Регулярне вживання меду допоможе зберегти здоров’я серцево-судинної системи і знизити ризик розвитку раку – в цьому продукті дуже багато антиоксидантів.

З меду можна приготувати дуже корисний напій – медову воду. Просто розчиніть столову ложку меду в склянці води. Можна додати часточку лимона. Цей напій сподобається вам на смак, а також стане прекрасним засобом для допомоги травленню і імунітету.

Є ще один цікавий факт – регулярне вживання меду допоможе поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри. Це відбувається завдяки корисним речовинам і очищає ефекту, яким володіє мед. Мед можна використовувати для виготовлення домашніх косметичних засобів.