Побороти тягу до солодкого буває дуже непросто. Багато хто вважає, що зробити це можна тільки завдяки силі волі, проте вчені впевнені, що проблему вирішать продукти, багаті певною речовиною.

Фахівці з’ясували, що тяга до солодкого, особливо до шоколаду, може бути пов’язана з дефіцитом магнію в організмі, так як шоколад містить багато цієї речовини.

Дослідження показало, що багато людей отримують цей елемент з їжею в недостатній кількості, тому їх тягне на шоколад, пише Eat This, Not That!

Відзначається, що магній не тільки запобігає бажання з’їсти що-небудь солодке, але і відіграє важливу роль у здоров’ї кісток, серця і травлення. Також речовина впливає на імунну систему, сон, здоров’я клітин, настрій і рівень енергії.

При цьому хронічно низький рівень магнію може збільшити кров’яний тиск, ризик розвитку серцевих захворювань, діабету 2 типу і остеопорозу.

Щоб заповнити дефіцит магнію, можна включити в раціон несолодкий порошок какао, горіхи, боби, коричневий рис, лосось, сухофрукти, зелень, гарбузове насіння. Рекомендована добова доза для дорослих становить 420 мг для чоловіків і 320 мг для жінок.