Фізична активність корисна для здоров’я. Відчути себе краще допоможе і проста ранкова зарядка. Вчені перерахували переваги вправ відразу після сну.

Гарний настрій

Ранкові вправи допомагають прокинутися і отримати заряд енергії для продуктивного дня. Це пов’язано з тим, що під час вправ тіло виробляє ендорфіни, які покращують настрій, сказано в дослідженні, опублікованому на сайті Національної медичної бібліотеки.

Якісний сон

Деякі дослідження показали, що ранкові аеробні вправи дозволяють проводити більше часу в глибокому сні в порівнянні з денними тренуваннями. При цьому інші вчені вважають, що час доби не впливає на цей показник. Незважаючи на це, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує дорослим займатися фізичною активністю помірної інтенсивності мінімум 150 хвилин на тиждень або по 30 хвилин п’ять днів на тиждень.

Зниження ризику діабету

Одна з переваг ранкових вправ, особливо перед сніданком, пов’язана зі зменшенням ризику діабету. Бельгійські дослідники виявили, що у людей, які тренувалися натщесерце, чутливість до інсуліну збільшувалася.