Американські вчені розповіли про те, які ознаки дозволяють визначити, що печінка людини «засмічена» токсинами.

Якщо печінка не звільняється своєчасно від шкідливих компонентів, її функції втрачають активність, і така «млява» печінка здатна стати причиною різних проблем з фізичним і емоційним станом людини, появи зайвої ваги або неможливості схуднути. Даний орган є вкрай важливим для здоров’я, пишуть, посилаючись на експертів з США «Актуальні новини».

Але як зрозуміти, що печінка задихається від скупчення сміттєвих речовин?

За словами фахівців, ослаблення печінки і надлишок токсинів майже завжди відбиваються на стані шкіри – при цьому виникають свербіж, висипання, сухість. Крім того, шкіра може набути очевидно нездоровий відтінок.

Також у разі перевантаженої печінки у людини з’являється почуття постійної втоми або слабкості. Зміни спостерігаються і в животі з’являються хворобливі відчуття. Сеча може стати темною, стілець теж чорніє або ж в ньому з’являються сліди крові, також при цьому змінюється запах, який стає різко неприємним.

За словами науковців, з печінкою за аналогією з онкологічними захворюваннями раннє виявлення проблеми вкрай важливо для її усунення та лікування. Краще не допускати появи болю в області печінки адже ця залоза дає про себе знати тільки в найбільш серйозних випадках.

Джерело: МедікФорум