У кожного може випасти волосся на голові, і це може статися з низки причин. Однак облисіння частіше зустрічається у чоловіків у результаті спадкових факторів або просто як нормальна частина старіння. Спадкове випадання волосся з віком є ​​найпоширенішою причиною облисіння.

Певні зміни способу життя можуть допомогти уповільнити процес в залежності від першопричини випадання волосся, розповідає Ерім Чоудхарі.

Змініть свою дієту

«Як і ваше тіло, ваше волосся залежить від споживання поживних речовин для підтримки їхнього здоров’я. Оскільки ваше волосся складається з білка, забезпечення достатньої кількості білка у вашому раціоні — це перший крок до того, щоб ваше волосся не стало тонким і ламким. Насправді було доведено, що недолік білка у вашому раціоні може обмежити ріст волосся і, що більш тривожно, сприятиме їхньому випаданню», – стверджує трихолог.

Не дивно, що багато нездорових продуктів можуть завдати шкоди здоров’ю волосся і потенційно призвести до їх випадання. Прикладом цього є рафіновані вуглеводи, які включають хліб, макаронні вироби, піцу та тістечка.

Змініть шампунь

Деякі шампуні насправді можуть завдати більше шкоди, ніж користі, коли справа доходить до випадання волосся.
“Коли справа доходить до миття волосся, обов’язково мийте їх шампунем, що не містить сульфатів, парабенів і мінеральних олій, оскільки ці інгредієнти запобігають випаданню волосся”, – додає лікар.

Переосмисліть, як ви укладаєте волосся

Деякі методи укладання волосся можуть мати сильніший вплив на слабкі волосяні фолікули.

“Будьте уважні до того, як ви укладаєте своє волосся. Зачіски, такі як кінські хвости і коси, мають тенденцію витягувати волосся або смикати волосяні фолікули, що в кінцевому підсумку може призвести до плям або навіть облисіння”.