Один тренер зі сну сказав, що вживання смачних фруктів перед сном може допомогти покращити якість сну.

Гарний нічний сон може бути надзвичайно важливим. Поганий сон може вплинути на багато інших областей вашого здоров’я та благополуччя.

Якщо ви щосили намагаєтеся заснути ночами, може бути дуже важливо знайти корінь проблеми і те, як ви можете допомогти. Лікар сказав, що вирішенням проблеми може бути вживання більшої кількості певних фруктів, пише Express.

Вживання ананаса перед сном допоможе швидше заснути та спати набагато глибше.

Лікар порадила їсти ананас перед сном, якщо у них проблеми зі сном, оскільки він збільшує вироблення мелатоніну, гормону сну.

«Було доведено, що вживання ананасів або свіжого соку ананасу перед сном підвищує маркери мелатоніну в мозку на 266%. Триптофан (амінокислота, присутня в ананасі) природно підвищує рівень мелатоніну (гормон, який сигналізує про сон). початок) та рівень серотоніну в мозку, викликаючи відчуття заспокоєння, сну та розслаблення.

Крім підвищення вироблення мелатоніну, високий вміст води в ананасі може допомогти підтримувати ваше тіло у чудовій формі та дозволити вам спокійно спати, що призводить до покращення нічного сну загалом. Більш того, ананас також має протизапальні властивості, які можуть допомогти вам під час сну, особливо якщо ви часто прокидаєтеся через біль.

Вживання ананаса не є чарівним вирішенням проблем зі сном. Експерт заявив, що вживання одного тільки ананаса навряд чи вплине на ваш сон, а будь-які поліпшення, які ви побачите, швидше за все, будуть «поступовими і пов’язані із загальним благополуччям».

Якщо ви відчайдушно потребуєте снодійного, лікар пропонує спробувати «варіанти, більш відомі своїми властивостями, що сприяють сну», такі як тепле молоко, ромашковий чай та цільнозернові продукти.

Різні трав’яні чаї можуть покращити сон. Наприклад, ромашковий та лавандовий чаї, а також чай з кореня валеріани та кори магнолії. Також важливо підтримувати здоровий режим сну та усувати будь-які основні порушення сну, якщо у вас постійно виникають проблеми зі сном.

Дослідження показали, що трав’яний чай, а також пов’язані з ним ритуали та практики сприяють розслабленню та допомагають людям заснути. При цьому ритуальний аспект вживання чаю може бути важливішим, ніж його хімічні сполуки.

Витратьте час на те, щоб заварити чай, сісти та випити його – це заспокійливе заняття, яке може сприяти сонливості, незалежно від хімічних властивостей трав’яного чаю.