Інфаркт міокарда, інфаркт головного мозку, легенева емболія виникають несподівано та швидко призводять до смерті. Як зазначає доктор Хіросіге Ітакур, одна з причин розвитку цих хвороб – в утворенні тромбів.

Якщо у вас в організмі тромби, ви навряд чи їх помітите самостійно. З цієї причини дуже важливою є профілактика їх утворення. Ось які продукти допоможуть у цьому, пише Yahoo Japan.

Натто. Усього одна упаковка щодня цих соєвих бобів знижує ймовірність раптової смерті. І це довело дослідження, яке проводилось Національним інститутом онкології. Учасники, які їли 50 г ферментованих соєвих продуктів на добу (тобто приблизно одну упаковку натто) мали на 10% менше шансів померти від хвороб серця. Фахівці рекомендують з’їдати натто саме на вечерю, причому краще заправляти цей продукт соусом після перемішування.

Цибуля. Вона допомагає розріджувати кров, перешкоджає утворенню тромбів, покращує кровотік, захищає від ушкоджень кровоносні судини. Для того, щоб ефект був максимальним, найкраще вживати в день 50 г (1/4 цибулини) цибулі. І якщо ви збираєтеся їсти цибулю у сирому вигляді, то постарайтеся не піддавати її впливу води, тому що через це речовина, яка захищає судини, може розчинитися.

Оцет. Відомо, що він покращує кровообіг і розширює судини. Ще його використовують як засіб для зниження тиску та зменшення засвоєння цукру. На день потрібно вживати приблизно одну столову ложку оцту. Важливо при цьому його розбавляти та уникати оцту, що містить багато цукру.

Риб’ячий жир. У ньому міститься велика кількість поліненасичених жирних кислот DHA та EPA. Вони захищають від атеросклерозу та від утворення тромбів. Рекомендується щодня їсти білу рибу, щоб зробити судини молодшими. За добу потрібно отримувати 1 г риб’ячого жиру.