Анклети – браслети на ногу, призначені для доповнення літнього образу. Дані вироби мають багаторічну історію, і з’явилися раніше кілець і сережок. У давнину їх використовували для позначення статусу власника. Наприклад, заможні люди одягали браслети на щиколотку, а ось бідні застосовували шкіряні та дерев’яні вироби.

Сьогодні браслети в Україні використовують виключно як прикрасу. Однак у деяких країнах досі анклети мають символічне значення. Наприклад, в Індії прийнято, щоб наречений дарував нареченій браслет на ногу, як символ великого кохання.

Різновиди браслетів на ногу

Прикраса на ногу може бути гнучкою та жорсткою. Тоненькі ажурні варіанти доповнюють різною інкрустацією, вставками різної форми.

Жорсткі браслети можуть бути представлені у вигляді замкнутого або розімкнутого кола. За останнім варіантом слід постійно вести контроль, оскільки є велика ймовірність втратити аксесуар.

Як правильно підібрати розмір?

Для цього достатньо використовувати сантиметрову стрічку, вимірявши обхват щиколотки. До отриманого числа слід додати від 1 до 3 сантиметрів, залежно від того, наскільки щільно ви бажаєте, щоб прилягав браслет.

Для браслетів з великих намист слід додати не більше 1 сантиметра або зовсім нічого не додавати, так як подібні моделі анклетів призначені для щільного прилягання до ноги. А ось тоненькі ланцюжки, навпаки, мають бути вільними.

Раніше наречені та дружини носили анклети виключно на лівій нозі, а ось на правій носили дівчата легкої поведінки. Сьогодні такого принципу немає, тому дівчата можуть вибрати ногу на власний розсуд.

Із чим носити анклет?

Виріб із золота відмінно поєднується з одягом класичного стилю, а ось срібні браслети можна комбінувати із джинсами, лосинами, кросівками тощо. Моделі з великих намистин підходять для пляжного образу. Браслети із фурнітури Люкс виглядають не менш привабливо, ніж із дорогоцінних металів.

Браслет на ногу слід носити влітку, вибираючи вбрання з відкритою щиколоткою.

Поширені помилки при носінні браслета на нозі

  1. Прикрасу не варто одягати поверх панчох, колгот та шкарпеток.
  2. Шкіра на ногах має бути доглянутою, – без сухості та мозолів.
  3. Наявність гарного педикюру є обов’язковою умовою, адже завдяки анклету оточуючі звертатимуть увагу на ваші ноги.
  4. Власницям широкої щиколотки краще зупинитися на тоненькому браслеті з невеликою підвіскою.

З великим вибором жіночої біжутерії ручної роботи можна ознайомитись за посиланням bleskom.com.ua.

*На правах реклами