Ваш вибір напою також має значення, оскільки «переважне» споживання пива було пов’язане з вищим ризиком, а вино – ні.

Інсульт описує небезпечну для життя невідкладну медичну допомогу, спричинену припиненням кровопостачання частини вашого мозку. Невірні рішення щодо способу життя закладають основу для цього серйозного стану, особливо шкідливий один напій. Нові дослідження показують, що навіть помірне споживання може значно збільшити ризик, пише Express.

Навіть помірне вживання алкоголю може збільшити ймовірність інсульту. Алкоголь може підвищити ризик внутрішньомозкового крововиливу — інсульту через кровотечу — на 50 відсотків, які лякають. Глобальне дослідження, у якому взяли участь 26 000 чоловік у всьому світі, показало, що як високе, і помірне споживання алкоголю пов’язані з підвищеним ризиком невідкладної медичної допомоги.

Чверть вибірки були п’ючими в даний час, а дві третини були класифіковані як непитущі. На відміну від попередніх досліджень, у цьому дослідженні брали участь люди з різних етнічних груп у 27 країнах.

Інсульт може бути спровокований або тромбом, що призводить до так званого ішемічного інсульту, або кровотечею, що викликає внутрішньомозковий крововилив.

Результати дослідження показали, що у «нинішніх п’ючих» ймовірність усіх інсультів збільшилася на 14%, а ризик внутрішньомозкового крововиливу – на 50%.