Вісцеральний жир – це жир, який росте навколо живота і є ознакою надзвичайно небезпечного стану, що називається метаболічним синдромом. Метаболічний синдром складається з небезпечного коктейлю з високого кров’яного тиску, ожиріння, високого рівня холестерину та резистентності до інсуліну.

Ворог №1 – це надлишок вісцерального жиру. Це надлишок жиру в черевній порожнині між органами та всередині них. Це джерело більшості метаболічних порушень та хвороб.

Проте не всі знають, що жирна їжа може бути основним джерелом вісцерального жиру.

«Основною рушійною силою є нездорова їжа, яку ви постійно їсте, з дуже високим вмістом цукру, рафінованих вуглеводів та олій».

Тип нездорової їжі, про який він говорить, може включати такі продукти, як чіпси, виготовлені в гідрогенізованій олії.

Гідрогенізована олія – ​​це тип жиру, який перетворюється на тверду речовину при кімнатній температурі. Його часто використовують, тому що воно може довше зберігати свіжість продуктів. Ці масла можна знайти в маргарині, тістечках, пончиках та морозиві.

Не вся жирна їжа пов’язана із вісцеральним жиром. Відомо, що розумне споживання продуктів, що містять рідкі рослинні олії, корисне для здоров’я, оскільки вони містять корисні ненасичені жири.

Оливкова олія, кунжутна олія та олія каноли – ось лише деякі з цих типів олій. Пальмова олія відсутня у списку, тому що в ній набагато більше насичених жирів. Воно містить майже вдвічі більше насичених жирів, ніж оливкова олія.