Тренажерний зал і ідеальна фігура зовсім не є запорукою чоловічої чарівності в очах жінок.

Вчені Технологічного Університету Квінсленда з Австралії поставили собі за мету з’ясувати, що саме вважають найпривабливішим жінки в чоловіках. Як виявилося, ідеальне тіло, створене в умовах спортзалу, проникливий погляд і “оксамитовий” голос для багатьох представниць прекрасної статі мають другорядне значення.

Опитавши 3 000 чоловіків і 1 500 жінок дослідники прийшли до висновку, що в нинішніх реаліях набагато більше значення відіграє впевненість у партнері.

“Жінки більш проникливі, ніж чоловіки, коли мова заходить про секс, і вони шукають в чоловікові якості, які вказували б на стабільність, і що ті не забудуть їх номер телефону після першої ночі”, – пояснила психотерапевт Бьянка Родрігес.

Читайте також:  Горіхи знижують ризик смерті від раку на 40%

Саме безпека зараз в пріоритеті, а відчуженість і непередбачуваність, що вважалася ознаками сексуального магнетизму, стрімко втрачають свою чарівність.

Ще одну досить розмиту якість жінки назвали важливою при виборі сексуального партнера – приємність.

Різноманітність інших чоловічих рис також позитивно позначається на привабливості чоловічої особистості, тому як, вибираючи собі пару для тривалого спілкування, а не на одну ніч, жінка звертає увагу на емоційну зрілість і повноту почуттів партнера.

Роблячи висновок з усього вищесказаного, можна припустити, що успіхом у прекрасної половини буде користуватися екстравертний, сумлінний чоловік, що дає відчуття надійності і вселяє жінці впевненість у власній значущості.

Читайте також:  Після 40 років жінки стають більш схильними до пухлин у грудях